تماس با ما
درباره ما
هدایا و نذورات
دلنوشته های کاربران
پرتال امامزادگان کشور
رئيس سازمان اوقاف با اشاره به ضرورت شناخت حقيقت دشمن ، گفت : اگر از اصول ، اعتقادات و حتي دين مان هم برگرديم ، بنا به فرموده امام راحل در وصيت نامه شان ، دشمن با ما مدارا نخواهد کرد و اگر نوکري و ذلت آنان قبول کنيم ، شايد خوششان بيايد و ما را بپذيرند.
چهارشنبه 29 مهر 1394    
بازدید: 469
به گزارش روابط عمومي سازمان اوقاف و امور خيريه ، حجت الاسلام و المسلمين محمدي ، نماينده ولي فقيه و رئيس سازمان اوقاف و امور خيريه ظهر امروز در محفل انس با قرآن کريم در اين سازمان با اشاره بيانات مقام معظم رهبري در جمع خانواده هاي شهدا واقعه هفتم تيرماه اظهارداشت : ايشان فرمودند ، نبايد از دشمن غافل شد و بايد حقيقت آن را بشناسيم ، عده اي امروز بنا دارند چهره منفور دشمن بويژه آمريکا را با بزک و شگردهاي رسانه اي، زيبا جلوه دهند.
وي با اشاره به اينکه گاهي در جامعه القا مي شود ، با اين صبحت ها و نشست هايي که داشتيم ، آمريکايي ها ، انسان هاي بدي نيستند ، گفت : مقام معظم رهبري فرمودند ؛ بايد پشت صحنه آنها را ديد و تصميم هاي آنها را بررسي کرد.
 
حجت الاسلام محمدي با اشاره به اينکه قريب هفتاد سال است که مردم ، کودکان و زنان مظلوم و بي گناه فلسطين توسط رژيم صهيونيستي با حمايت آمريکا و روساي جمهورش در حال قتل عام شدن هستند ، تصريح کرد : همين رئيس جمهوري آمريکا با ظاهر آراسته خودش حامي اين جنگ هاست و در 8 سال جنگ تحميلي نيز رژيم صدام با چراغ سبز آمريکا به ايران حمله کرد.
نماينده ولي فقيه در سازمان اوقاف و امور خيريه با طرح اين سوال که واقعه هفتم تير توسط چه کسي و گروه هايي مديريت شد ؟ گفت : مقام معظم رهبري فرمودند ؛ جنايات آمريکا در قبال ملت ايران در همين تيرماه را بررسي کنيد که ابتدا در 7 تير ، مسئولان نظام را شهيد کردند و بعد در دوران جنگ تحميلي با حمايت از صدام واقعه سردشت را به وجود آوردند و در نهايت در 12 تير ماه ، ناو آمريکايي هواپيماي 290 نفره ايران را در خليج فارس به جرم ايراني بودن منهدم کرد و فرمانده اين ناو هم مدال گرفت.
وي اضافه کرد : شايد مطرح شود ، اين رويدادهاي به رئيس جمهور آمريکا چه ارتباطي دارد که بايد تنها در خصوص جنايت آخر گفت ؛ فرمانده آن ناو به خاطر اين اتفاق ددمنشانه ، مدال افتخار کسب کرد.
رئيس سازمان اوقاف و امور خيريه با تأکيد بر ضرورت زنده نگه داشتن ياد شهدا گفت : رمز موفقيت و عظمت ملت ايران، شهادت و شهادت طلبي است و ريشه مقاومت ملت ايران هم در اين فرهنگ نهفته است.
حجت الاسلام محمدي با اشاره به اينکه چهره واقعي دشمن را بايد شناخت و نبايد آن را فراموش کرد ، افزود : 17 هزار نفر از مردم مظلوم ايران توسط منافقين ترور شدند و امروز همين منافقان در اروپا و آمريکا به سر مي برند و مورد حمايت دولت آنها هستند و بودجه دريافت مي کنند ، در عوض دولت آنها از نقض حقوق بشر در ايران مي گويند در حالي که خود تنها ظاهر انسان ها را دارند و داراي خوي حيواني هستند.
رئيس سازمان اوقاف و امور خيريه اضافه کرد : منافقان اوايل انقلاب در همين ماه مبارک رمضان کودکي حدود 5 ساله و کاسبي با زبان روزه را به شهادت رساندند اما امروز مورد حمايت دولت هاي غربي هستند.
وي اضافه کرد : امير المومنين (ع) مي فرمايد ؛ نبايد دشمن را ناديده و کوچک گرفت بلکه بايد او را قوي فرض کرد و هيچگاه فراموش نکرد که او دشمن است.
حجت الاسلام محمدي با اشاره به روايتي تاريخي از صدر اسلام تصريح کرد : زمان اميرالمومنين (ع) شخصي براي همراهي و تبعيت از امام دعوت شد اما ترديد کرد و نيامد و بعدها در زمان خلفاي بني اميه وقتي اوضاع را خراب ديد گفت بايد با امام زمانم بيعت کنم و نزد يکي از خلفا رفت و گفت قصد بيعت دارم ، او در حالي که خوابيده بود گفت توان بلند شدن ندارم ، تو با پايم بيعت کن.
نماينده ولي فقيه و رئيس سازمان اوقاف و امور خيريه با اشاره به جنايت منافقان سرسپرده در روز هفتم تير سال 60 گفت : اين واقعه توسط منافقان و با چراغ سبز آمريکا براي تضعيف انقلاب اسلامي اتفاق افتاد .
حجت الاسلام محمدي تصريح کرد : همه ما مديون شهيدان و خانواده شهدا هستيم و هرکس به اين فرهنگ بي اعتنا باشد ، اگر شناسنامه ايراني هم داشته باشد ، بازهم ايراني نيست.